انواع بهینه سازی سئو سایت با استفاده از رنگ ها

بهینه سازی سایت با رنگ ها :

رنگ ها در انواع بهینه سازی موتور های جستجو نقش مهمی دارند و شرکت ها با توجه به اهداف خود به صورت بلند مدت و یا کوتاه مدت اقدام به استفاده از سئو کلاه سفید و یا سئو کلاه سیاه می نمایند. هر دو نوع سئو دارای طرفداران بسیار می باشد، اما شرکت های با اهداف بلند مدت همواره به دور از سئو کلاه سیاه می باشند.

در اینجا یک مرور سریع به رنگ سیاه و سفید خواهیم داشت :

سئو کلاه سفید سئو کلاه سیاه
تعریف کلاه سفید از تکنیک‌ها و قوانین بهینه سازی موتور جستجو استفاده می کند و برای بهبود رده بندی یک وب سایت در موتور جستجو برنامه بلند مدتی دارد. سئو کلاه سیاه از ضعف های موجود در الگوریتم های موتور های جستجو استفاده کرده تا به رتبه بندی بالاتری دست پیدا کنند. این مورد در تضاد مستقیم با دستور عمل های موتورهای جستجو می باشد.
سطح سالم بودن و پنالتی نشدن بسیار سالم خیلی کم (اگر مسئولین موتور های جستجو متوجه اسپم کردن این نوع وب سایت ها شوند برای مدت طولانی این سایت ها پنالتی می شوند.)
تکنیک برخی از تکنیک های بهینه سازی کلاه سفید عبارتند از: توسعه وب سایت با کیفیت بالا ، HTML وب سایت بهینه سازی و بازسازی شد مطابق با قوانین موتور جستجو ، کمپین های کسب حمایت محتوای با کیفیت بالا و تحقیق و توسعه . برخی از تکنیک های بهینه سازی کلاه سیاه عبارتند از: دریافت لینک های اسپم با کلمه کلیدی ، پنهان کردن متون ، ریدایرکت.
نتیجه به آهستگی پیشرفت می کند ولی پایداری بسیار در آینده خواهد داشت غیر قابل پیش بینی ، رتبه گرفتن در مدت کوتاه ، عدم داشتن پایداری (بین یک ساعت تا یک ماه بعد موتور جستجو متوجه خواهد شد)

سئو کلاه خاکستری:

با تلفیق سئو کلاه سفید و کلاه سیاه در شرکت های بهینه سازی وب سایت، شرکت ها به فعالیت در یک ناحیه خاکستری می پردازند که به سئو کلاه خاکستری معروف می باشد. استفاده از کلاه خاکستری در بیشتر شرکت های بهینه سازی سایت متداول می باشد و با تلفیق هر دو SEO کلاه سفید و سیاه مشتریان را در مدت زمان معلوم و بسته به نوع کلیدواژه به رتبه بندی بالا می رسانند.

اگر شما با شرکت خاصی برای پروژه سئو سایت خود قرار داد بسته اید حتما در مورد نوع کلاه سوال نمایید.

منبع: بوک سئو

تاریخ بروزرسانی:

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست