فاکتور شماره یک سئو – کیفیت

آیا صفحات و مطالب کیفیت قابل قبول را دارا می باشد؟

شرح ویدیو

در ویدیو آموزشی بالا ما به فاکتور کیفیت پرداخته ایم ، همانطور که می دانید کیفیت مطالب و صفحات در سئو سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. در فاکتور شماره اول سئو سوالی مبنی بر اینکه (آیا صفحات و مطالب کیفیت قابل قبول را دارا می باشد؟) همانطور که می بنید این نوع فاکتور عدد 3+ را دارا می باشد یعنی از لحاظ اعتباری نیز این مورد بسیار تاثیر گذار در رنک سایت می باشد. از این رو با توجه به این مبحث ما باید ابتدا بدانیم که کلا به چه مطالبی ، مطلب با کیفیت گفته می شود.

مطالب با کیفیت به آن دسته از مطالب گفته می شود که در مرحله اول بتوانید پاسخ کاربر را بدهد. مسلما کاربری که درون گوگل جستجو انجام می دهد، به دنبال مطلبی می گردد که بتواند پاسخ خود را بیابد. اگر شما بتوانید سایت اولی باشید که پاسخ کاربر را می دهید از نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو مطلب شما یک محتوا با کیفیت می باشد.

ما در ویدیو آموزشی یک مثال زدیم و در مثال خود به دی جی کالا اشاره کردیم گفتیم شخصی که به دنبال یک تلفن هوشمند می باشد برای دریافت اطلاعات فنی ، قیمت ، نقد و بررسی ، پرسش و پاسخ ، مقایسه و… به سایت دی جی کالا یا به صورت مستقیم و یا به واسط موتور های جستجو وارد سایت می شود. این محتوا غنی و کاربر پسند می باشد و کاربر نیز همواره این سایت را به عنوان یک سایت شاخص در نظر دارد.

دانلود ویدیو با لینک مستقیم: دانلود

دیدن اینفورگرافیک فاکتورهای سئو

تاریخ بروزرسانی:

نویسنده:

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست